Netpoint Digital, İstanbul ve Londra’daki ofislerinde markaların dijital ortamdaki ihtiyaç ve hedeflerine yönelik stratejiler geliştiren Uluslararası Dijital Pazarlama ve SEO ajansıdır.

1998 yılında İstanbul’da kurulan Netpoint Digital; Dijital Pazarlama, İçerik Pazarlaması, SEO, Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital PR konularında hizmet vermektedir.

Netpoint Digital ekibi bir projeye başlayacağı zaman marka hedeflerini ve web sitesini analiz eder, arama trendlerini araştırır, SEO ve kullanıcı deneyimini bir araya getiren dijital pazarlama projeleri üretir. Değişen arama motoru trendlerini sürekli takip eden ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özgün içerikler üretir, hazırlanan içerikleri markanın web sitesinde, blogunda, sosyal medya hesaplarında yayınlar, link inşası (link building - backlink) çalışması kapsamında blogger iletişimi, basın bülteni dağıtımı ve sponsorlu içerikler kullanarak farklı mecralarda yer alması konusunda hizmet verir.

Bugüne kadar farklı sektörlerde çok sayıda müşteriye hizmet veren Netpoint Digital’in portföyünde CarrefourSA, Koalay, Hepfly, Oxo Investments, Beko, Setur, Avis, Budget, Kale gibi Türkiye’de ve Dünyada tanınmış markalar yer almaktadır.

Netpoint Digital; Dijital PR konusundaki çalışmalarına 2005 yılında kurduğu ve kendi girişimi olan Türkiye'nin lider online görünürlük ve basın bülteni dağıtım şirketi Kurumsalhaberler.com ile başlamıştır. Kurumsalhaberler.com halen Türkiye’nin önde gelen şirketlerine SEO uyumlu altyapısı ile online basın bülteni yayını ve dağıtımı hizmeti vermektedir.

Basın Bültenleri - Haberler

Netpoint basın bülteni

Netpoint Digital Webrazzi E-Ticaret’18 Konferansına destek veriyor

Dijital PR ve Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmetleri ile Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına dijital çözümler üreten Netpoint Digital, Webrazzi E-Ticaret’18 konferansına destek veriyor.

Haberin devamı
Netpoint basın bülteni

2018 yılına damgasını vuracak dijital pazarlama trendleri

İstanbul ve Londra ofislerinde müşterilerine hizmetler sunan Netpoint Digital’in yönetici ortağı Aslı Özyağmur Buyurgan, 2018 yılında dijital pazarlama faaliyetlerinin Türkiye’de gerek büyük gerekse küçük işletmelerin...

Haberin devamı
Netpoint basın bülteni

Netpoint Digital Webrazzi İnovasyon’17 konferansına destek veriyor

18 yıldır Türkiye’nin önde gelen markalarına dijital çözümler üreten Netpoint Digital, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital PR hizmetleri ile Webrazzi İnovasyon’17 konferansına destek veriyor.

Haberin devamı
Netpoint basın bülteni

Murat Buyurgan, Haliç K. Merkezi’nde E-Ticaret Konferansına konuk oldu

Netpoint Digital yönetici ortağı Murat Buyurgan, 15 Mayıs 2014 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen E-Ticaret Konferansı ve Fuarında gerçekleşen. konferansa konuk olan...

Haberin devamı
Netpoint haber

Webrazzi E-ticaret 2018 Destekçileri Arasındayız

Webrazzi etkinliklerinin PR çalışmaları için verdiğimiz desteğimiz bu sene de devam ediyor. 7 Mart'ta Webrazzi E-ticaret 2018'de görüşmek üzere.

Haberin devamı
Netpoint haber

SEOmonitor Yorumlarımz

Uluslaarası SEO aracı SEOmonitor, yöneticimiz Murat Buyurgan'ın görüşlerine web sitelerinde yer verdi. SEOmonitor, Netpoint Digital SEO ekibinin kullandığı SEO araçları arasında yer alıyor.

Siteye git
Netpoint haber

E-ticaret Çağı Dergisi Röportajı

E-ticaret Çağı dergisi Şubat 2017 sayısında Netpoint Digital yönetici ortağı Murat Buyurgan'ın E-ticaret sitelerinin arama motoru optimizasyonu çalışmaları için backlink ne kadar etkilidir? konulu görüşlerine yer verdi.

Haberin devamı