NETPOINT DIGITAL HAKKINDA

CONTENT MARKETING

Doğru içerikler üretir, internet kullanıcılarının ilgilerini çekecek şekilde yayınlar, sosyal paylaşımlar sayesinde maksimum etkiye ulaşmasını sağlarız.

SEO

Site içi ve site dışı çalışmalar yaparız. Hedefler doğrultusunda site içi sayfa optimizasyonları ve site dışı link inşaası çalışmaları gerçekleştiririz.

SOSYALMEDYA

Sosyal medya hesaplarını yönetiriz. Sosyal medya reklamlarını ve popüler sosyal meya hesaplarını kullanarak yaptığımız çalışmaların etkisini artırırız.

DIJITAL PR

Müşterilerimizin internet medyası ve blogger iletişimi için basın bültenleri hazırlar, yayılımını sağlarız. Online itibar yönetimi için iletişim çalışmaları yaparız.

1998'den bu yana..

Murat Buyurgan ve Aslı Özyağmur Buyurgan tarafından 1998 yılında kurulan Netpoint Digital, Türkiye'de djital pazarlama ekosisteminin oluşmasın öncülük eden ajanslar arasında yer alır. Bugüne kadar Türk Tuborg, Hobi Kozmetik, Avis, Beko gibi bir çok önemli marka için dijital pazarlama hizmetleri sunan ajansımız halen CarrefourSA, Koalay, Hepfly, Webrazzi, Petzimo gibi markalara dijital pazarlama hizmetleri sunmaktadır.

Dijital ajans hizmetleri sunan Netpoint Digital aynı zamanda teknoloji alanında girişimler yapmaktadır. 2001 yılında hayat geçen Türkiye'nin ilk otomotiv pazar yeri Otokatalog.com, 2005 yılında yayına geçen ve halen devam eden online basın bülteni dağıtım servisi Kurumsalhaberler.com 2011 yılında hayata geçen Türkiye'nin ilk ikincil ekran TV mobil uygulaması Tivilog, 2014 yılında hayata geçen ve halen WebzMind olarak yoluna devam eden Blogelli bunlardan bazılarıdır.

Türkiye'de yaptıkları başarılı ve başarısız girişimlerden elde ettikleri tecrübeleri, özellikle dijital hizmetler ve e-ticaret alanında faaliyet gösteren startuplara paylaşan Netpoint Digital, müşterilerinin işlerini sahiplenen bir anlayışla çalışmaktadır.