seo uyumlu içerik

SEO UYUMLU İÇERİK

Internetteki milyonlarca içerik arasından öne çıkmak için doğru bir içerik stratejisine ihtiyacınız var. SEO uyumlu, ilgi çekici ve paylaşılmaya değer içerikler ile web sitenizi, blogunuzu ve sosyal medya hesaplarınızı etkin kullanırız.

marka blogu

MARKA BLOGU VE SOSYAL MEDYA

Markanız için ürettiğimiz içerikleri blogunuzda ve sosyal medya hesaplarınızda yayınlarız.
İçeriklerin üretimi ve markanıza ait mecraların yönetimini yaparız.

Online iletişim

ONLINE İLETİŞİM

İçeriklerinizin daha fazla kişiye ulaşması için blog yazarları, sosyal medya etkisine sahip influencerlar, gazeteciler ve içeriklerinizi yayabilecek ilgili tüm yayıncılar ile iletişim süreçlerinizi yönetiriz.

Content Marketing yani İçerik Pazarlama, web sitenize yeni bir kitle çekmek, hedef kitlenizi korumak ve işinizde kar elde elde etmek için stratejiler üzerine kurulan bir pazarlama yaklaşımıdır. Markanızın doğru pazarlanması açısından ileri görüşlü bir pazarlama taktiği olarak yapılan İçerik Pazarlama, rekabet sırasında öne çıkmanıza yardımcı olan bir çalışmadır. İçerik Pazarlama, site ziyaretçilerine kategori içeriklerinden blog içeriklerine kadar ilgi çekici içerikler sunmaya odaklıdır.

Doğru planlanan ve kaliteli içerikler kullanılarak gerçekleştirilen İçerik Pazarlama, web sitenize potansiyel müşterileri çekmenin, marka bilinirliğinizi artırmanın en etkili yöntemlerinden biridir. İçerik Pazarlama SEO çalışmasının bir parçasıdır ve SEO stratejisi ile birlikte uygulanmalıdır.


İçerik Pazarlama Stratejisi
Netpoint Digital sadece içerik üreten içerik ajanslarından farklı çalışır. Markanız için oluşturacağımız İçerik Pazarlama stratejisi; içerik, tasarım, blog yönetim, SEO, sosyal medya yönetimi ve dijital PR konularına kadar birçok aşamayı içermektedir.

  • Arama motorunda markanızı üst sıralara çıkaracak anahtar kelimeleri analiz ederiz.
  • Sektörünüzü, ürünlerinizi ve rakiplerinizi inceler, işinizin büyümesi için stratejik planlama yaparız.
  • Blog ve sosyal medya paylaşımlarınız için SEO uyumlu içerikler hazırlarız.
  • Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanınmasını sağlayacak SEO uyumlu site içi ve site dışı içerikler hazırlarız.
  • Site dışı SEO çalışması kapsamında web sitenize backlink almanızı sağlarız.
  • Sizin için SEO uyumlu basın bültenleri hazırlarız ve şirket haberlerinizin SEO uyumlu web sitelerinde yayınlanmasını sağlarız.
  • Sosyal medya hesaplarınızın yönetimini yaparız.
  • Web sitenizin arama motoru optimizasyonunu yaparız.


Güçlü bir İçerik Pazarlama stratejisi kurgulamak için önce sizinle görüşür, hedeflerinizi, önceliklerinizi ve elde etmek istediğiniz sonuçları birlikte belirleriz. Bu süre içinde sürekli iletişim halinde olmak bizim için önemlidir. Çünkü ileriye yönelik hedefleriniz İçerik Pazarlaması çalışmasını şekillendiren önemli unsurlardır.

Başarılı bir İçerik Pazarlama stratejisi geliştirmek için zaman, organizasyon ve yaratıcılık gerekir. Marka bilinirliğinizi artıracak ve site trafiğinizi kalıcı hale getirecek profesyonel bir İçerik Pazarlaması çalışmasına başlamak için hemen Netpoint Digital ile iletişime geçin.

Örnek Çalışmalar

carrefour içerik pazarlama

Ne Lazımsa CarrefourSA

Ne Lazımsa CarrefourSA sürekli güncellenen içerikleri ile takipçilerine pratik ve faydalı bilgiler sunuyor. İçerik, SEO ve güncelleme çalışmaları Netpoint Digital tarafından yönetiliyor.

Siteye Git
Koalay içerik pazarlama

Koalay Blog

Online sigorta brokeri Koalay’ın hedef kitlesi ile iletişimde bulunmak ve SEO çalışmalarını desteklemek amacıyla Koalay Blog içerikler Netpoint Digital ekibi tarafından hazırlandı.

Siteye Git
ucakbileti içerik pazarlama

Ucakbileti.com Blog

Online uçak bileti satış sitesi Ucakbileti.com’un blog içerikleri, hem içerik pazarlaması hem de SEO çalışmasının bir parçası olarak Netpoint Digital tarafından hazırlandı.

Siteye Git