DIJITAL REKLAM AJANSI - GOOGLE REKLAM AJANSI

Google AdWords

İlgi düzeyi yüksek anahtar kelime seçimi, geri dönüşü yüksek reklam metinleri ve maksimum performans sağlayacak tıklama maliyetleriyle çalışırız.

Facebook Reklamları

Facebook'un gelişmiş hedefleme özelliklerini iyi kullanırız. Etkili reklam konsepti, metni ve görselleri ile başarı oranını artırırız.

Sosyal Medya Reklamları

Performans reklamlarını kullanabileceğimiz Twitter, Instagram, Linkedin, Youtube gibi tüm sosyal medya mecralarını etkin kullanıyoruz.

Medya Planlama

Amacınıza ve bütçenizi uygun display, affliate, native ve performans gibi reklam modellerine özel medya planlama ve satınalma hizmetleri sunuyoruz.

DİJİTAL REKLAM AJANSI HİZMETLERİ

Dijital reklam çalışmaları için Google, Facebook, Instagram, Youtube ve tüm dijital mecraları en yüksek performansı elde edecek şekilde kullanırız.

Google AdWords reklam çalışmalarında ilgi düzeyi yüksek anahtar kelime seçimine, geri dönüşü yüksek reklam metinleri oluşturmaya ve maksimum performans sağlayacak tıklama maliyetleriyle çalışmaya özen gösteririz. Yüksek kalite puanı hedefi ve AdWords İndirimcisi özelliğinin etkin kullanımı ile reklam bütçenizi artırmadan etkin ziyaretçi sayınızı artırmak için çalışırız.

Facebook reklamlarınızda ülkeye, şehre, cinsiyete, yaşa, anahtar sözcüğü, medeni durumuna, eğitim durumuna, iş ünvanını gibi hedef kitle seçimini en doğru şekilde yaparız. Reklam metinlerinizi, görsellerinizi en doğru şekilde hazırlar, reklamlarınızdan alacağınız geri dönüşleri en yüksek seviyeye çıkartmak için çalışırız.

Google AdWords, Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Youtıbe gibi tüm mecralarda reklamrınızı etkn bir şekilde planlar, entegre reklam çözümleriyle geri dönüşü yüksek reklam çalışmaları yaparız.