SEO - ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Teknik

Site içi SEO çalışmaları için teknik uzmanlığa sahip ekibimiz Google'ın web sitenizi en doğru şekilde görmesini sağlar. Web sitenizin arama sonuçlarında en üst sıralarda çıkmasını ve ziyaretçi trafiğini artırmasını sağlarız.

İçerik

Internetteki milyonlarca içerikten sıyrılmak için doğru bir içerik stratejisine ihtiyacınız var. SEO uyumlu landing page içerikleri, site içi blog içerikleri, sayfa başlık ve açıklamaları, kısacası sitenizde yayınlanan her içerik ekibimiz tarafından üretilir.

Anahtar Kelime

Arama hacmi yüksek kelimeler, long tail ( uzun kuyruk ) performansı yüksek kelimeler SEO performansında en önemli unsurlardandır. Keyword analizini doğru yapar, aktif olarak takip eder, sitenize trafik sağlayacak çözümler sunarız.

Link Building - Tanıtım

Spam backlinkten uzak bir şekilde doğal link building çalışmaları yaparız. Sitenizle uygun bloglar, haber siteler, sosyal medya hesapları ve Google News kayıtlı siteler ile arama motorlarında performansınızı artırırız.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Arama Motoru Optimizasyonu, yıllar içerisinde sürekli gelişim gösteren bir konu. Google gibi arama motorlarının kullanıcılarını daha iyi yönlendirmek için yaptığı algoritma değişiklikleri sebebiyle özellikle e-ticaret sitelerinin SEO çalışmalarını daha fazla önemsemeleri gerektiği gerçeğini ortaya çıkardı. Arama motorlarından gelen bir ziyaretçinin, doğrudan satış için bir fırsat olduğu gerçeğinden yola çıktığımızda e-ticaret sitelerinde SEO çalışmalarını yaparken çok daha dikkatli olmak gerekiyor.

İçerik kalitesi düşük sitelerin Google'da üst sırada çıkmasını engellemek için üretilen PANDA, düşük kaliteli websitelerinden link alan sitelerin cezalandırıldığı PENGUIN, yerel arama sonuçlarının geliştirildiği PIGEON, mobil cihazlarda gösterilen sonuçların değişmesi gibi son 13 yılda 35 farklı değişim yapan Google, websiteniz için SEO çalışmalarınızı sürekli ve dikkatli bir şekilde yapmanız gerektiğini söylüyor.

Müşterilerimizin websitelerinde anahtar kelime analizi, sayfa analizi ve backlink analizleri yaptıktan sonra çalışmalarımıza başlarız. SEO için kategori ve ürün sayfalarınıza doğru içerikler üretir, sayfaların teknik olarak arama motorlarına en doğru şekilde gözükmesini sağlarız. Yapacağımız çalışmaları web sitenizde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve satışlarınızı artırmak üzerine planlarız.

SEO Arama Motoru Optimizasyonu için link inşaası ve online görünürlüğü birarada sağlayacak çalışmalar yaparız. Doğru yerlerde yayınladığımız doğru içerikler ile hem markanızın online görünürlüğünü sağlar, hem dijital PR çalışmasını yapar hem de arama motorlarında üst sıraya taşıyacak link inşaasını gerçekleştiririz.