Uluslararası Dijital Pazarlama Ajansı Netpoint Digital, Sosyal Medya konusunda size profesyonel çözümler sunar. İçerik üretiminde uzman ekibimiz, sosyal medya hesaplarınız için hedef kitlenize uygun içerikler üretir ve sosyal medya hesaplarınızı yönetir. Web sitenize daha fazla ziyaretçi kazandırmak, hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak, markanızı sosyal medyada doğru konumlandırmak için Netpoint Digital hizmetleriyle tanışın.

Sosyal Medya Nedir?
Sosyal medya, içeriğin hızlı, verimli ve gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlamak için tasarlanmış bir dizi web sitesi ve uygulama olarak ifade edilmektedir. Günümüzde birçok marka sosyal medyayı kullanarak hedef kitleye yönelik bilgi paylaşımları yaparak çevrimiçi etkileşim kurabiliyor ve marka bilinirliğini artırarak web sitesi ziyaretçi sayısını yükseltiyor.

Sosyal Medya İçi̇n Neden Seo Yapılmalı?
Sosyal medya yönetimi SEO açısından değerli bir pazarlama stratejisidir. Bugün sosyal medya hesap yönetimi SEO çalışmaları ile birlikte yürütüldüğünde etkili sonuçlar alınmaktadır. Sosyal medya hesapları üzerinde uygulanan SEO stratejileri ile arama motoru sonuçlarında ciddi artışlar izlenmektedir.

Pazarlama stratejilerinin bir parçası olarak yürütülen sosyal medya hesap yönetimi ile özellikle e-ticaret siteleri çok iyi sonuçlar almaktadır. Ancak bu stratejiden olumlu geri dönüş almak için sosyal medya hesabının aktif olması ve hesapta planlı paylaşımların yapılması gerekmektedir.

Kurumsal sosyal medya hesapları için amaç; hedef kitleye yani müşterilere içerik sunmak, kampanya bilgisi vermek, sponsorlu reklam ile ürünleri tanıtmak, hedef kitle ile organik bağ kurmak ve ilgi çekmektir. Bu nedenle, arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almak için sosyal medya hesaplarınızı optimize etmeniz gerekir. Netpoint Digital kurumsal yapınıza, hedeflerinize uygun size özel bir sosyal medya yönetim planı geliştirir ve sizin için en doğru sosyal medya kanalının hangisi olduğunu söyler.

Sosyal Medya Hesapları Üzeri̇nde SEO Çalışması Nasıl Yapılıyor?
Uluslararası Digital Pazarlama Ajansı Netpoint Digital’in “Sosyal Medya Yönetimi” konusunda verdiği hizmetler;

  • Sosyal medya paylaşımlarınız için SEO uyumlu özgün içerikler hazırlarız.
  • Sosyal medya paylaşımlarınız için kaliteli görseller seçeriz.
  • Instagram hesapları için hashtag analizi, sponsorlu reklam verilmesi gibi uzman bir SEO planı yürütürüz.
  • Sosyal Medya Hesap Yönetiminde markanızın online itibarını koruruz. Marka profilinizi dijital mecrada doğru şekilde konumlandırırız.
  • Ürün ve hizmetleriniz için özel stratejiler belirleyerek satışlarınızı artırmaya yönelik kampanyalar düzenleriz.
  • Markanız için Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin gibi tüm sosyal medya araçlarını kullanırız.
  • Web sitenize trafik sağlamak için sosyal medyada Sponsor Reklam çalışmaları ile web sitenizin tanıtımını yaparız.
  • Sosyal medya paylaşımlarınızı yaparken aldığımız tüm sonuçları raporlarız ve analizleri takip ederiz.

“Sosyal medya hesaplarımızda ilgi çekici paylaşımlar olsun, çok tık alalım, beğenenlerimiz ve takipçilerimiz eksik olmasın” diyorsanız sizi Netpoint Digital uzmanlığına davet ediyoruz.

Uluslararası Dijital Pazarlama Ajansı Netpoint Digital, Sosyal Medya konusunda size profesyonel çözümler sunar. Web sitenize daha fazla ziyaretçi kazandırmak, hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak, sektörünüzdeki rekabet ortamında yer almak, backlink çalışması ve kaliteli bir sosyal medya hesap yönetimi için vakit kaybetmeden Netpoint Digital uzmanlığında Sosyal Medya hizmetinden yararlanın.

Blog

En çok yapılan 8 SEO hatası

Bir web sitesinin ziyaretçileri çekebilmesi için arama motorundaki arama sonuçlarında ilk sıralarda yer alması gerekir. Arama motorundaki bu görünürlüğü elde etmek ve kalıcı hale getirmek içinse doğru bir SEO çalışması yapılması gerekiyor.

Devamını Oku
Blog

SEO Çalışması Nedir? İyi Bir SEO Ajansı Nasıl Çalışır?

SEO kelime açılımı olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Doğru yapılmış bir SEO çalışması ile arama motoru sonuçlarında görünürlük artar.

Devamını Oku
Blog

İçerik Pazarlaması Nedir? İçerik Pazarlaması Nasıl Yapılır?

çerik pazarlamasında anahtar kelimelerle zenginleştirdiğiniz yüksek kaliteli içeriklerle hedef kitlenizin dikkatini çekip, onları bilgilendirir ve bağ kurarsınız. Aynı zamanda markanızın tanıtımını yapar...

Devamını Oku